Kontakt

AS Saare Erek

Aadress Pihtla tee 28,
93815 Kuressaare

E-post info@saareerek.ee


Saada meile kiri

 

Administratsioon

Ametikoht Nimi Telefon E-post
Juhatuse liige Aivar Aru 5141131 aivar.aru@saareerek.ee
Raamatupidaja-finantsist Grete Kundrats  4524354 grete@saareerek.ee
Raamatupidaja Kerli Väer kerli.vaer@saareerek.ee
Assistent Pille Valdmets 53313924 pille.valdmets@saareerek.ee

 

Aiamajad ja puidutööd

Ametikoht Nimi Telefon E-post
Tootmisjuht Megida Mägi 5164797 megida@saareerek.ee
Tootmismeister Ego Heinsalu 59195774 ego.heinsalu@saareerek.ee


Metalli ost ja müük

Ametikoht Nimi Telefon E-post
Tehnikajuht Argo Tamm 5208775 argo.tamm@saareerek.ee


Betoon, liiv, kruus

Ametikoht Nimi Telefon E-post
Transpordikorraldaja Alar Tamm 5248854 alar.tamm@saareerek.ee


Ehitusmehhanismid ja metallitööd

Ametikoht Nimi Telefon E-post
Tehnikajuht Argo Tamm 5208775 argo.tamm@saareerek.ee

 

Personaliküsimustes palun kontakteeruge:

Tuule Grupi personaliosakond
Personalispetsialist Marion Vokk
E-mail: marion@tuulegrupp.ee
Mobiil: 504 5396