Kontakt

AS Saare Erek

Aadress Pihtla tee 28,
93815 Kuressaare

E-post info@saareerek.ee


Saada meile kiri

 

Administratsioon

Ametikoht Nimi Telefon E-post
Juhatuse liige Aivar Aru 5141131 aivar.aru@saareerek.ee
Juhatuse liige Kaarel Väer 55623098 kaarel.vaer@saareerek.ee
Raamatupidaja-finantsist Andra Jõgi 53412366 andra.jogi@saareerek.ee
Laoarvestaja Kerli Väer (lapsehoolduspuhkusel) 5156651 kerli.vaga@saareerek.ee

 

Elementmajad ja ehitustööd

Ametikoht Nimi Telefon E-post
Ehitusjuht Tarmo Piipuu 53061061 tarmo.piipuu@saareerek.ee
Töödejuhataja Toivo Rikko 5185950 toivo.rikko@saareerek.ee
Eelarvestaja Sander Allvee 53473920 sander.allvee@saareerek.ee

 

Aiamajad ja puidutööd

Ametikoht Nimi Telefon E-post
Tootmisjuht Megida Mägi 53313924 megida@saareerek.ee
Tootmismeister Ego Heinsalu 59195774 ego.heinsalu@saareerek.ee
Müügijuht Geidy Pitk 53313924 geidy@saareerek.ee

 

Metalli ost ja müük

Ametikoht Nimi Telefon E-post
Tehnikajuht Argo Tamm 5208775 argo.tamm@saareerek.ee

 

Betoon, liiv, kruus

Ametikoht Nimi Telefon E-post
Transpordikorraldaja Alar Tamm 5248854 alar.tamm@saareerek.ee

 

Ehitusmehhanismid ja metallitööd

Ametikoht Nimi Telefon E-post
Tehnikajuht Argo Tamm 5208775 argo.tamm@saareerek.ee

Personaliküsimustes palun kontakteeruge:

Tuule Grupi personaliosakond
Personalispetsialist Marion Vokk
Aadress: Kohtu 1, 93819 Kuressaare
E-mail: marion@tuulegrupp.ee
Mobiil: 504 5396